top of page

Společně hledáme řešení

Vývoj softwaru na míru nás živí více jak 20 let. Nebojíme se velkých výzev, a tak mezi našimi zákazníky najdete převážně velké společnosti, ministerstva nebo magistráty měst.

rw_marbes_seiton_logo_rozkres_1_0-36.png

Pro tyto zákazníky vyvíjíme komplexní informační systémy. Jednoho dne nás oslovil zákazník s problémem řízení tří e-shopů a kamenné prodejny.

 

Společně jsme dali dohromady systém, který jsme postupem času doplňovali o další funkcionality až nám vznikla aplikace SETION. 

Inspirací pro název aplikace byl japonský výraz pro systematizaci či uspořádání. Seiton propojuje svět účetnictví, skladového hospodářství a prodeje. Jeho cílem je maximálně zjednodušit práci uživatelů a přinést automatizaci procesů. 

Jak bude vypadat naše spolupráce?

rw_marbes_seiton_ikony_postup_1_0-38.png

Společná analýza

Na začátku se pobavíme o tom, jak váš obchod doposud fungoval. Seiton chceme integrovat přesně na míru Vašim potřebám, a proto společně navrhneme řešení, které Vám zjednoduší a automatizuje co nejvíce procesů.

rw_marbes_seiton_ikony_postup_1_0-39.png

Customizace a testování

Po instalaci nastavíme aplikaci Seiton tak, jak bylo navrženo. Při společném testování si pak ověříme, že jednotlivé procesy fungují. Než dojde k samotnému spuštění, s aplikací Vás naučíme pracovat a využívat všechny její funkcionality. 

rw_marbes_seiton_ikony_postup_1_0-40.png

Podpora

Po spuštění Vás v tom nenecháme! Budou Vám k dispozici naši konzultanti a technici, kteří Vám pomohou či poradí, kdykoliv to budete potřebovat. Samozřejmostí je i pomoc s propagací, aby Váš prodej rostl rychleji.

S čím vám pomáháme?

Využíváte-li k prodeji více prodejních kanálů (prodejna, e-shopy), určitě víte, že udržet správný stav zboží skladem na e-shopech představuje permanentní otročinu. Cheme, aby Vám Seiton umožnil obsluhovat všechny prodejní kanály z jednoho místa.

rw_marbes_seiton_ikony_reseni_1_0-33.png

Řešíte problémy se souběhem komisního a Vašeho zboží? Seiton Vám pomůže nastavit pravidla, podle kterých můžete přednostně prodávat vlastní zboží. Pomůže Vám s automatickým generováním výkazů pro komisní dodavatele. 

rw_marbes_seiton_ikony_reseni_1_0-34.png

Řešíte problémy s velkým množstvím zboží od variabilních dodavatelů? Seiton vám pomůže se zorientovat a zpřehlednit správu položek. Samozřejmostí je i evidence dodavatelských objednávek.

rw_marbes_seiton_ikony_reseni_1_0-35.png

Potřebujete efektivně uřídit velké množství slevových akcí? I to pohodlně zvládnete z naší aplikace Seiton. 

Podívejte se na naše řešení detailněji: 

Řízení objednávek

Odbavení objednávek z jednoho místa na 3 kliknutí.

Velkoobchod B2B

Usnadnění komunikace s B2B partnery.

Komisní prodej

Podpora procesů souvisejí s prodejem komisního zboží.

Zaujalo Vás naše řešení?

Ozvěte se nám a připravíme Vám nabídku přesně dle Vašich potřeb.

Seiton_logo_header.png

Copyright 2021, Všechna práva vyhrazena

Sledujte nas také na sociálních sítích

f_logo_RGB-White_58.png

Vytvořeno společností

marbes_logo_footer-30.png
bottom of page